НИЈЕ ВРЕДЕЛА НИ МАГИЈА ПОРТУГАЛАЦА: Србија је прва у групи и спремна за четвртфинале (ВИДЕО)

06.02.2016. 22:32
Futsal
Футсал / Извор: МН Press

У борби за пласман у полуфинале наш национални тим играће са Украјином.

Футсал репрезентација Србије одиграла је последњу утакмицу групне фазе Европског првенства у Београду, против одличне и фаворизоване селекције Португалије, и победила са 3:1 (стрелци Коцић, Рајчевић и Симић). Наш национални тим је раније обезбедио пласман у четвртфинале, а у наредну рунду ће ући са првог места (шест бодова).

За пласман у полуфинале екипа селектора Аце Ковачевића играће против Украјине, другопласиране у групи Б, у понедељак у 18.30. Португалци ће играти против Шпаније која је прва у својој групи.

МОРАТЕ ДА ПОГЛЕДАТЕ ОВЕ ГОЛЧИНЕ: Почело је са "мајсторијом" Бугарина (ВИДЕО)

Голови су "падали" у првом полувремену, а повела је Србија. Водећи погодак је дао Младен Коцић, у осмом минуту, а изједначио је Рикардињо маестралним голом (погледајте ОВДЕ).

НЕКИ ПРОБЛЕМИ НИСУ МОГЛИ ДА СЕ РЕШЕ: Звезда и Руси играли САМО 40 минута (ФОТО)

Онда је у 37. минуту, Слободан Рајчевић погодио мрежу Португалаца, за 2:1 и одушевљење у "Арени" у Београду. Асистент је био капитен Марко Перић. Коначан резултат је поставио Милош Симић за потврду лидерске позиције. У групној фази, Србија је такмичење завршила са шест, Португалија са три, а Словенија без бодова.