PARTIZAN OPET POBEDIO NA PRIPREMAMA: Novi kapiten presudio Rusima (VIDEO+FOTO)

30.01.2016. 19:25
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Foto: partizan.rs

Crno-beli upisali i drugu pobedu na pripremama.

Novi test i nova pobeda za fudbalere Partizana. Na pripremama na Kipru, ekipa Ivana Tomića je pobedila ruskog drugoligaša Arsenal Tulu, a jedini gol u 15. minutu dao je Darko Brašanac. Podsetimo, u prvom duelu crno-beli su pobedili Kluž, nešto ubedljivije, sa 3:1 (više pročitajte OVDE).

SAVET ILI PRITISAK: Šta je Kežman poručio Živkoviću?

FK Partizan

Posle prvih 45 minuta bilo je 1:0 za Partizan, a strelac vodećeg gola bio je Brašanac koji će ubuduće biti kapiten, ako Saša Ilić nije na terenu. Do sada je zamenik bio Stefan Babović. U tom periodu, crno-beli su kontrolisali igru, a bilo je i još nekoliko prilika za pogotke. Ipak, mreža ruskog tima samo se jednom zatresla.

NOVA SELIDBA: Nekadašnji Partizanov biser na novoj pozajmici

Gol možete da pogledate u narednom klipu.

U nastavku meča, Ivan Tomić je izveo novu postavu: Jovičić, Vulićević, Subić, Jevtović, Milenković, Ivan Petrović, Lukić, Kosović, Birmančević, Mihajlović i Fofana.

Još jedna legenda Partizana na klupi Crne Gore

FK Partizan

Posle prilika Fofane i Kosovića, i Arsenal je imao priliku za gol. Nekadašnji fudbaler Partizanove škole Goran Vujović izveo je slobodan udarac sa 20-ak metar i pogodio prečku. U 86. minutu, Fofana je je bio u izglednoj prilici, ali na nekoliko metara nije uspeo da se snađe. Golman Arsenala je bio na zemlji, ali Fofana nije uspeo da ubaci loptu u mrežu. Tačnije loše je primio loptu posle dodavanja Vulićevića.

Narednu utakmicu crno-beli će odigrati u sredu, a kompletan plan test mečeva pročitajte OVDE. Možete i da pročitate gde bi mogao da ode Nikola Ninković, na OVOM linku.