ПАРТИЗАН ОПЕТ ПОБЕДИО НА ПРИПРЕМАМА: Нови капитен пресудио Русима (ВИДЕО+ФОТО)

30.01.2016. 19:25
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: partizan.rs

Црно-бели уписали и другу победу на припремама.

Нови тест и нова победа за фудбалере Партизана. На припремама на Кипру, екипа Ивана Томића је победила руског друголигаша Арсенал Тулу, а једини гол у 15. минуту дао је Дарко Брашанац. Подсетимо, у првом дуелу црно-бели су победили Клуж, нешто убедљивије, са 3:1 (више прочитајте ОВДЕ).

САВЕТ ИЛИ ПРИТИСАК: Шта је Кежман поручио Живковићу?

FK Partizan

После првих 45 минута било је 1:0 за Партизан, а стрелац водећег гола био је Брашанац који ће убудуће бити капитен, ако Саша Илић није на терену. До сада је заменик био Стефан Бабовић. У том периоду, црно-бели су контролисали игру, а било је и још неколико прилика за поготке. Ипак, мрежа руског тима само се једном затресла.

НОВА СЕЛИДБА: Некадашњи Партизанов бисер на новој позајмици

Гол можете да погледате у наредном клипу.

У наставку меча, Иван Томић је извео нову поставу: Јовичић, Вулићевић, Субић, Јевтовић, Миленковић, Иван Петровић, Лукић, Косовић, Бирманчевић, Михајловић и Фофана.

Још једна легенда Партизана на клупи Црне Горе

FK Partizan

После прилика Фофане и Косовића, и Арсенал је имао прилику за гол. Некадашњи фудбалер Партизанове школе Горан Вујовић извео је слободан ударац са 20-ак метар и погодио пречку. У 86. минуту, Фофана је је био у изгледној прилици, али на неколико метара није успео да се снађе. Голман Арсенала је био на земљи, али Фофана није успео да убаци лопту у мрежу. Тачније лоше је примио лопту после додавања Вулићевића.

Наредну утакмицу црно-бели ће одиграти у среду, а комплетан план тест мечева прочитајте ОВДЕ. Можете и да прочитате где би могао да оде Никола Нинковић, на ОВОМ линку.