117.1192
107.5969

Ovako je Asteras igrao pred Partizan

30.09.2014. 12:07

Grčki predstavnik slavio je na gostovanju Platanijasu na Kritu, ali je pokazao niz slabosti, od odbrane do napada. Ukoliko ovako bude igrao i u meču sa srpskim vicešampionom, crno-beli imaju čemu da se nadaju u meču u Tripolisu.

Fudbaleri Asterasa zabeležili su trijumf u poslednjem susretu pred duel drugog kola Lige Evrope protiv Partiazana. Klub iz Tripolisa je na gostovanju Platanijasu slavio rezultatom 1:0, a prikazanom igrom nije odao utisak nesavladive ekipe.

Naprotiv, klub sa zapada Krita za koji nastupa bivši napadač Crvene zevezde Luka Milunović imao je više izglednih prilika da zabeleži trijumf na ovom meču, ali je u završnici Asteras stigao do pobede, golom Heronima Baralesa u 87. minutu, posle greške odbrane domaćina. Asteras je mogao i ubedljivije do tri boda, da je iskoristio još neku od svojih prilika, ali da Milunović nije bio "kratak" u drugom minutu sudijske nadoknade, ostao bi bez dva vredna boda i osmog mesta na tabeli.

Πλατανιάς - Αστέρας Τρίπολης 0-1 HL 5η αγωνιστική by greeksuperleague