Овако је Астерас играо пред Партизан

30.09.2014. 12:07

Грчки представник славио је на гостовању Платанијасу на Криту, али је показао низ слабости, од одбране до напада. Уколико овако буде играо и у мечу са српским вицешампионом, црно-бели имају чему да се надају у мечу у Триполису.

Фудбалери Астераса забележили су тријумф у последњем сусрету пред дуел другог кола Лиге Европе против Партиазана. Клуб из Триполиса је на гостовању Платанијасу славио резултатом 1:0, а приказаном игром није одао утисак несавладиве екипе.

Напротив, клуб са запада Крита за који наступа бивши нападач Црвене зевезде Лука Милуновић имао је више изгледних прилика да забележи тријумф на овом мечу, али је у завршници Астерас стигао до победе, голом Херонима Баралеса у 87. минуту, после грешке одбране домаћина. Астерас је могао и убедљивије до три бода, да је искористио још неку од својих прилика, али да Милуновић није био "кратак" у другом минуту судијске надокнаде, остао би без два вредна бода и осмог места на табели.

Πλατανιάς - Αστέρας Τρίπολης 0-1 ХЛ 5η αγωνιστική by греексуперлеагуе