SUPERLIGA SRBIJE: Partizan - Vojvodina 0:2 (KRAJ)

K.K
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

"Lale" savladale crno-bele u sred Humske.

Fudbaleri Vojvodine savladali su Partizan rezultatom 0:2. Golove za Vojvodinu su postigli Lazar Rosić u 80. i Aleksandar Stanisavljević u 89.minutu. U timu crno-belih je bilo  promena, pa je Petar Grbić umesto povređenog Miroslava Vulićevića počeo utakmicu i igrao na poziciji desnog beka. Abubakar Oumaru je utakmicu počeo sa klupe.

90. minut Još tri minuta sudijske nadoknade

89.minut GOL! 0:2 za Vojvodinu. Aleksandar Stanisavljević je odlično prošao pored odbrane crno-belih i postigao lep gol

88.minut Nikola Ninković izvodi penal, ali bezuspešno, jer je Nikola Perić uspeo da mu odbrani

87. minut Pokosio ga je Lazar Rosić, potpuno bespotrebno, jer je Ilić već izgubio loptu

87.minut Saša Ilić je pao posle duela u šesnaestercu Vojvodine

83.minut Danilo Sekulić dobija drugi žuti karton zbog igranja rukom. Utakmica je za njega završena.

80.minut GOL!  Bio je korner za Vojvodinu, Lazar Rosić sjajno skočio i prosledio je u mrežu Filipa Kljajića za 0:1!

75 - Zamene na obe strane, Babović je zamenio Lukića, a Stanisavljević ušao umesto Vukčevića.

71. Ninković glavom šalje loptu na peterac ka Oumaruu, ali interveniše Pankov

70.minut Čarke između Novice Maksimovića i Andrije Živkovića. Najpre je fudbaler Vojvodine igrao rukom, Andrija ga je odgurnuo pa je nastao verbalni sukob

65.minut Izmena u timu Partizan. Iz igre izlazi Valerij Božinov, a umesto njega ulazi Abubakar Oumaru

62.minut Neverovatan promašaj Božinova! Iskusni Saša Ilić je dodao loptu kao  na tacni Bugarinu i on je uspeo da promaši sa šest-sedam metara!

57.minut Žuti karton za Radovana Pankova

56.minut Opet Živković u akciji! Reprezentativac Srbije je opet započeo akciju, uposlio Petra Grbića, ovaj centrirao, ali bezuspešno

49.minut greška fudbalera Partizana Saše Lukića, koji je loptu poslao u aut

47. Vukčević nije lepo zahvatio loptu nogom , već je nespretno šutirao pored gola

Početak drugog poluvremena

45.minut Loš centaršut Nikole Ninkovića

39.minut Pokušao je Marko Jevtović iz kolena da lobuje golmana, ali bezuspešno

38.minut Imao je Valerij Božinov dobru šansu, ali nije uspeo da je iskoristi

30.minut Mladi Andrija Živković je ukrao loptu odbrani Vojvodine, ali odmah i pogrešio i izgubio loptu

24. minut prekinut meč zbog toga što su navijači Partizana sa tribina pevali uvredljive pesme u kojima vređaju Vojvođane

15. minut Loša kontra Partizana, Živković je odigrao slabo za Grbića, a ovaj je tek uspeo da iznudi korner

12.minut prekršaj je napravio Bandalovski nad fudbalerom Vojvodine Ognjenom Ožegovićem i dobio žuti karton. Usledio je slobodan udarac za gostujuću ekipu.

2.minut žute kartone su dobili Božinov i Sekulić zbog međusobnih čarki

Stadion: Partizan