СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Партизан - Војводина 0:2 (КРАЈ)

К.К
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

"Лале" савладале црно-беле у сред Хумске.

Фудбалери Војводине савладали су Партизан резултатом 0:2. Голове за Војводину су постигли Лазар Росић у 80. и Александар Станисављевић у 89.минуту. У тиму црно-белих је било  промена, па је Петар Грбић уместо повређеног Мирослава Вулићевића почео утакмицу и играо на позицији десног бека. Абубакар Оумару је утакмицу почео са клупе.

90. минут Још три минута судијске надокнаде

89.минут ГОЛ! 0:2 за Војводину. Александар Станисављевић је одлично прошао поред одбране црно-белих и постигао леп гол

88.минут Никола Нинковић изводи пенал, али безуспешно, јер је Никола Перић успео да му одбрани

87. минут Покосио га је Лазар Росић, потпуно беспотребно, јер је Илић већ изгубио лопту

87.минут Саша Илић је пао после дуела у шеснаестерцу Војводине

83.минут Данило Секулић добија други жути картон због играња руком. Утакмица је за њега завршена.

80.минут ГОЛ!  Био је корнер за Војводину, Лазар Росић сјајно скочио и проследио је у мрежу Филипа Кљајића за 0:1!

75 - Замене на обе стране, Бабовић је заменио Лукића, а Станисављевић ушао уместо Вукчевића.

71. Нинковић главом шаље лопту на петерац ка Оумаруу, али интервенише Панков

70.минут Чарке између Новице Максимовића и Андрије Живковића. Најпре је фудбалер Војводине играо руком, Андрија га је одгурнуо па је настао вербални сукоб

65.минут Измена у тиму Партизан. Из игре излази Валериј Божинов, а уместо њега улази Абубакар Оумару

62.минут Невероватан промашај Божинова! Искусни Саша Илић је додао лопту као  на тацни Бугарину и он је успео да промаши са шест-седам метара!

57.минут Жути картон за Радована Панкова

56.минут Опет Живковић у акцији! Репрезентативац Србије је опет започео акцију, упослио Петра Грбића, овај центрирао, али безуспешно

49.минут грешка фудбалера Партизана Саше Лукића, који је лопту послао у аут

47. Вукчевић није лепо захватио лопту ногом , већ је неспретно шутирао поред гола

Почетак другог полувремена

45.минут Лош центаршут Николе Нинковића

39.минут Покушао је Марко Јевтовић из колена да лобује голмана, али безуспешно

38.минут Имао је Валериј Божинов добру шансу, али није успео да је искористи

30.минут Млади Андрија Живковић је украо лопту одбрани Војводине, али одмах и погрешио и изгубио лопту

24. минут прекинут меч због тога што су навијачи Партизана са трибина певали увредљиве песме у којима вређају Војвођане

15. минут Лоша контра Партизана, Живковић је одиграо слабо за Грбића, а овај је тек успео да изнуди корнер

12.минут прекршај је направио Бандаловски над фудбалером Војводине Огњеном Ожеговићем и добио жути картон. Уследио је слободан ударац за гостујућу екипу.

2.минут жуте картоне су добили Божинов и Секулић због међусобних чарки

Стадион: Партизан