MITAR BIČ BOŽIJI: Srpski as nastavio teror i u Arabiji - pogodio NA DEBIJU! Kakav majstor igre (VIDEO)

Mitar / Izvor: Foto: Reddit printscreen/ r/soccer

Bravo, legendo.

Aleksandar Mitrović rešeta mreže na svim meridijanima i paralelama. Već na debiju za svoj novi klub Al Hilal naš reprezentativac je pogodio mrežu.

"OVO JE SRAMOTA I ZA MENE I ZA PARTIZAN": Duljaj jedva suzdržavao suze nakon bruke u Danskoj!

TEŽAK MAZOHIZAM, TEŠKA TRAGEDIJA Grobari "vade oči" da ne vide bruku: "Sramota bi trebalo da ih bude..."

PREDSEDNIK VUČIĆ OTKRIO: Poslednja utakmica kvalifikacija za EP će se igrati u Leskovcu!

Krajem prvog poluvremena je Mitrovićev klub poveo u gostima protiv Al Raeda, a asistenciju je upisao Ruben Neves.

Odličan centaršut bivšeg fudbalera Vulverhemptona, a Aleksandar Mitrović se u svom stilu snašao u šesnaestercu i glavom doneo prednost Al Hilalu.

Veliki špic je naš Mitrogol, nastavio je to da potvrđuje.

Inače, fudbaleri Al Hilala pobedili su ekipu Al Reda rezultatom 4:0, a u pitanju je meč trećeg kola Profesionalne lige Saudijske Arabije.

Pored Mitrovića, dva puta u listu strelaca se upisao Salem Al Davsari u 56. i 69. minutu, a jedan pogodak je postigao Abdula Al Hamdan u 89. minutu.

Srpski fudbalski reprezentativac Sergej Milinković Savić, koji igra za Al Hilal, isključen je u 76. minutu. Domaći tim je takođe meč završio sa fudbalerom manje, pošto je u 78. minutu isključen Oumar Gonzalez.

Al Hilal se nalazi na trećem mestu na tabeli sa sedam bodova, dok je Al Red poslednji bez bodova. Al Hilal će u narednom kolu dočekati Al Etifak, dok će Al Red igrati na svom terenu sa Al Rijadom.