МИТАР БИЧ БОЖИЈИ: Српски ас наставио терор и у Арабији - погодио НА ДЕБИЈУ! Какав мајстор игре (ВИДЕО)

Митар / Извор: Фото: Reddit printscreen/ r/soccer

Браво, легендо.

Александар Митровић решета мреже на свим меридијанима и паралелама. Већ на дебију за свој нови клуб Ал Хилал наш репрезентативац је погодио мрежу.

"ОВО ЈЕ СРАМОТА И ЗА МЕНЕ И ЗА ПАРТИЗАН": Дуљај једва суздржавао сузе након бруке у Данској!

ТЕЖАК МАЗОХИЗАМ, ТЕШКА ТРАГЕДИЈА Гробари "ваде очи" да не виде бруку: "Срамота би требало да их буде..."

ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ ОТКРИО: Последња утакмица квалификација за ЕП ће се играти у Лесковцу!

Крајем првог полувремена је Митровићев клуб повео у гостима против Ал Раеда, а асистенцију је уписао Рубен Невес.

Одличан центаршут бившег фудбалера Вулверхемптона, а Александар Митровић се у свом стилу снашао у шеснаестерцу и главом донео предност Ал Хилалу.

Велики шпиц је наш Митрогол, наставио је то да потврђује.

Иначе, фудбалери Ал Хилала победили су екипу Ал Реда резултатом 4:0, а у питању је меч трећег кола Професионалне лиге Саудијске Арабије.

Поред Митровића, два пута у листу стрелаца се уписао Салем Ал Давсари у 56. и 69. минуту, а један погодак је постигао Абдула Ал Хамдан у 89. минуту.

Српски фудбалски репрезентативац Сергеј Милинковић Савић, који игра за Ал Хилал, искључен је у 76. минуту. Домаћи тим је такође меч завршио са фудбалером мање, пошто је у 78. минуту искључен Оумар Гонзалез.

Ал Хилал се налази на трећем месту на табели са седам бодова, док је Ал Ред последњи без бодова. Ал Хилал ће у наредном колу дочекати Ал Етифак, док ће Ал Ред играти на свом терену са Ал Ријадом.