ARGENTINAC "UNIŠTIO" REAL: Fudbaler Đirone ČETIRI puta "bušio" mrežu Madriđana (VIDEO)

25.04.2023. 21:37
Tati Kasteljanos
Tati Kasteljanos / Izvor: Reuters

Meč 31. kola.

Fudbaleri Đirone dodatno su udaljili Real od titule pošto su pobedili Madriđane rezultatom 4:2 u meču 31. kola prvenstva Španije.

IZGLEDA DA NIKADA NEĆE OSVOJITI LIGU ŠAMPIONA: Ibrahimović i ove godine definitivno bez medalje namenjene pobedniku elitnog takmičenja

OVAJ ČOVEK JE NEUNIŠTIV: Pepe u 40. godini potpisao novi ugovor sa Portom (FOTO)

LALATOVIĆ BRILJIRAO IZJAVOM: Trener Kolubare ŠOKIRAO - ZADOVOLJAN iako nisu ni šutnili na gol

Meč je obeležio Argentinac, Tati Kasteljanos, koji je postigao četiri gola, a pre utakmice 31. kola u čitavoj sezoni postigao sedam golova. Onda je jednostavno eksplodirao protiv "kraljevskog kluba".

Doneo je prednost Đironi u 12. minutu, a bio je strelac i u 24. minutu utakmice.

Vinisijus je potom smanjio na 2:1, ali je već na startu drugog dela, u 46. minutu, Tati bio strelac za 3:1, dok je u 62. minutu došao do četvrtog pogotka.

Konačan rezultat postavio je Lukas Vaskez u 85. minutu.

Kasteljanos je u Đironu stigao na leto 2022. godine i igra kao pozajmljen fudbaler iz Njujorka.

Karijeru je počeo u Čileu, a igrao je potom i za urugvajski Torke. U sezoni 2020/21 osvojio je MLS sa Njujorkom, a dobio je nagradu namenjenu najboljem igraču sezone, ali i najboljem strelcu sa 19 godina.