26.04.2024.
117.1627
109.3752

ASTANA PRED ODBRANOM TITULE: To nisu dobre vesti za Zvezdu i Partizan iz OVOG razloga (VIDEO)

30.10.2019. 17:29
FK Astana
FK Astana / Izvor: Profimedia
Rival crno-belih u Ligi Evrope ima bod prednosti u odnosu na Kairat.

Astana je danas odigrala meč 31. kola kazahstanske lige i ostvarila trijumf protiv Okžetepsa sa minimalnih 1:0, ali sasvim dovoljnih da zadrži prednost od jednog boda u odnosu na Kairat dva kola pre kraja prvenstva i da se nađe veoma blizu podbrane titule.

SUPERLIGA: Titula sve dalje, Partizanovo dete ŠOKIRALO crno-bele (VIDEO)

PROVUKLI SE KROZ IGLENE UŠI: Kadeti remizirali sa Mađarskom, ali ipak prošli dalje

ČEKAJUĆI TOTENHEM: Borjan dobio novu ulogu

Meč je rešen već u prvom poluvremenu kada je Logvinjenko u 33. minutu pogodio mrežu Okžetepsa što je bilo dovoljno za osvajanje tri boda na gostovanju. Ipak, ova pobeda Astane, nije dobra vest za srpski fudbal, tačnije za Crvenu zvezdu i Partizan jer ukoliko Astana eventualno ne bi odbranila titulu, crveno i crno-beli bi imali dobri priliku da budu blizu statusa nosioca u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona. Za sada međutim, Astana ima gotovo zicer u odbrani titule.

Srpski reprezentativac Antonio Rukavina bio je u startnoj postavi Astane, ali je već posle 20 minuta izašao iz igre, najverovatnije zbog povrede.