BEZ VEČITIH NE MOŽE NI U KINI: Piksijev Guangdžou posle preokreta savladao Stanojevićev Peking (FOTO)

18.05.2019. 12:59
Dragan Stojković Piksi
Dragan Stojković Piksi / Izvor: Profimedia
Duško Tošić nije bio u timu.

Jutros je u Kini odigran srpski derbi timova koji sa klupe predvode Dragan Stojković Piksi i Aleksandar Stanojević. Piksijev Guangdžou R&F" savladao je posle preokreta rezultatom 3:1 (1:1) Peking Rene, na čijoj klupi sedi Aleksandar Stanojević, bez Duška Tošića u timu.

SJAJNA VEST ZA GROBARE: Na zahtev Save Miloševića, pao prvi POTPIS u Humskoj za novu sezonu

DA LI JE NEKO VIDEO TAJ UGOVOR? U Frankfurtu NEMAJU POJMA da je Luka potpisao za Real (FOTO)

BIĆE PUNA MARAKANA: Podeljeno 30.000 ulaznica za proslavu titule, biće otvorena i južna tribina

Ekipa nekadašnjeg trenera Partizana povela je golom Nigerijca Sone Aluka već u 3. minutu, ali je do poluvremena Guangdžou stigao do izjednačenja prekao Izraelca Dije Sabe u 38. minutu. U nastavku je domaćin stigao do potpunog preokreta pogotkom Erana Zahavija u 50. minutu i drugom golom Sabe u 72. minutu za konačnih 3:1.

Aleksandar Stanojević
Aleksandar Stanojević / Izvor: MN Press

Piksijev tim je prvi put ove sezone vezao dve pobede isada je na sedmom mestu tabele sa 14 bodova. Stanojevićev Peking pretrpeo je treći poraz u nizu i ostao je na dnu tabele sa pet bodova.