БЕЗ ВЕЧИТИХ НЕ МОЖЕ НИ У КИНИ: Пиксијев Гуангџоу после преокрета савладао Станојевићев Пекинг (ФОТО)

18.05.2019. 12:59
Dragan Stojković Piksi
Драган Стојковић Пикси / Извор: Профимедиа

Душко Тошић није био у тиму.

Јутрос је у Кини одигран српски дерби тимова који са клупе предводе Драган Стојковић Пикси и Александар Станојевић. Пиксијев Guangdžou R&F" savladao је после преокрета резултатом 3:1 (1:1) Пекинг Рене, на чијој клупи седи Александар Станојевић, без Душка Тошића у тиму.

СЈАЈНА ВЕСТ ЗА ГРОБАРЕ: На захтев Саве Милошевића, пао први ПОТПИС у Хумској за нову сезону

ДА ЛИ ЈЕ НЕКО ВИДЕО ТАЈ УГОВОР? У Франкфурту НЕМАЈУ ПОЈМА да је Лука потписао за Реал (ФОТО)

БИЋЕ ПУНА МАРАКАНА: Подељено 30.000 улазница за прославу титуле, биће отворена и јужна трибина

Екипа некадашњег тренера Партизана повела је голом Нигеријца Соне Алука већ у 3. минуту, али је до полувремена Гуангџоу стигао до изједначења прекао Израелца Дије Сабе у 38. минуту. У наставку је домаћин стигао до потпуног преокрета поготком Ерана Захавија у 50. минуту и другом голом Сабе у 72. минуту за коначних 3:1.

Aleksandar Stanojević
Александар Станојевић / Извор: МН Press

Пиксијев тим је први пут ове сезоне везао две победе исада је на седмом месту табеле са 14 бодова. Станојевићев Пекинг претрпео је трећи пораз у низу и остао је на дну табеле са пет бодова.