TO BI BILO EPSKI: Evo zašto su svi očekivali da Jović proradi BAŠ DANAS, a on je opet RAZOČARAO (VIDEO)

19.10.2019. 22:32
Luka Jović
Luka Jović / Izvor: Reuters

Neće ga gol.

Fudbaleri Real Madrida poraženi su na gostovanju Majorci u devetom kolu španske La Lige minimalnim rezultatom. Pobedu domaćem timu doneo je Lago Junior golom u uvodnoj fazi utakmice. Srpski napadač Luka Jović se našao u startnoj postavi Kraljevskog kluba, ali opet nije uspeo da zatrese mrežu, pa je zamenjen u 66. minutu.

Inače, pre tačno godinu dana Jović je odigrao najbolju utakmicu u karijeri, kada je u dresu Ajntrahta postigao pet golova protiv Fortune iz Dizeldorfa. Zbog toga su se navijači Reala potajno nadali da bi baš danas mogao da proradi, ali ipak do toga nije došlo.

NE SLUTI NA DOBRO: Noga standardnog prvotimca Zvezde izgleda JEZIVO posle starta saigrača (FOTO)

POSLE PORAZA U LUČANIMA: Ostojić malo o Mladosti, a mnogo o "drugim" utakmicama u Superligi

ZAPALIO DRUŠTVENE MREŽE: Stojković na Instagramu SARKASTIČNO prokomentarisao PENAL za Zvezdu (VIDEO+FOTO)

Jedini pogodak na utakmici je viđen već u sedmom minutu kada je Lago Junior zatresao mrežu Madriđana. Fudbaler iz Obale Slonovače je preciznim udarcem sa leve strane pogodio dalji ugao, a Tibo Kurtoa je paradom samo ulepšao gol.

Real je tokom meča imao inicijativu, ali nije uspeo da je materijalizuje. Centarfor Madriđana Luka Jović je napustio teren u 66. minutu kada ga je zamenio Federiko Valverde, ali ni ta promena nije donela boljitak u igri ekipe Zinedina Zidana. U poslednjih 20 minuta je Kraljevskom klubu situacija bila dodatno otežana, jer je Alvaro Odriozola dobio drugi žuti karton.

Podsetimo, pre tačno godinu dana, 19. oktobra 2018. godne, Ajntraht iz Frankfurta je savladao Fortunu Dizeldorf sa 7:1, a čak pet golova je postigao Luka Jović.

Ovim porazom Real je izgubio vođstvo na tabeli koje je preuzela Barselona zahvaljujući pobedi nad Eibarom, kome nisu pomogle ni bravure Marka Dmitrovića na golu (više pročitajte OVDE).

Pogledajte kako izgleda Aleksandra Mendez, devojka koja je umalo ukrala srce Kristijana Ronalda.

SA SVE ŠAJKAČOM NA GLAVI: Ovako je izgledao Marko Gobeljić dok je bio dete (FOTO)

SPEKTAKL U TORINU: Navijači Juvea priredili NEZABORAVAN doček Mihajloviću! Evo ko mu je prvi PRIŠAO!

ZVEZDA DESETKOVANA! Tomić u velikom problemu pred Krku!

POSLE TRIJUMFA U BARU: Šćepanović pričao o zdravstvenom stanju Andree Trinkijerija!

REKLA JE "DA": Venčali se Rafael Nadal i Ćiska! Na svadbi Španca usledila je JURNJAVA, evo i zbog ČEGA!