ТО БИ БИЛО ЕПСКИ: Ево зашто су сви очекивали да Јовић проради БАШ ДАНАС, а он је опет РАЗОЧАРАО (ВИДЕО)

19.10.2019. 22:32
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Реутерс

Неће га гол.

Фудбалери Реал Мадрида поражени су на гостовању Мајорци у деветом колу шпанске Ла Лиге минималним резултатом. Победу домаћем тиму донео је Лаго Јуниор голом у уводној фази утакмице. Српски нападач Лука Јовић се нашао у стартној постави Краљевског клуба, али опет није успео да затресе мрежу, па је замењен у 66. минуту.

Иначе, пре тачно годину дана Јовић је одиграо најбољу утакмицу у каријери, када је у дресу Ајнтрахта постигао пет голова против Фортуне из Дизелдорфа. Због тога су се навијачи Реала потајно надали да би баш данас могао да проради, али ипак до тога није дошло.

НЕ СЛУТИ НА ДОБРО: Нога стандардног првотимца Звезде изгледа ЈЕЗИВО после старта саиграча (ФОТО)

ПОСЛЕ ПОРАЗА У ЛУЧАНИМА: Остојић мало о Младости, а много о "другим" утакмицама у Суперлиги

ЗАПАЛИО ДРУШТВЕНЕ МРЕЖЕ: Стојковић на Инстаграму САРКАСТИЧНО прокоментарисао ПЕНАЛ за Звезду (ВИДЕО ФОТО)

Једини погодак на утакмици је виђен већ у седмом минуту када је Лаго Јуниор затресао мрежу Мадриђана. Фудбалер из Обале Слоноваче је прецизним ударцем са леве стране погодио даљи угао, а Тибо Куртоа је парадом само улепшао гол.

Реал је током меча имао иницијативу, али није успео да је материјализује. Центарфор Мадриђана Лука Јовић је напустио терен у 66. минуту када га је заменио Федерико Валверде, али ни та промена није донела бољитак у игри екипе Зинедина Зидана. У последњих 20 минута је Краљевском клубу ситуација била додатно отежана, јер је Алваро Одриозола добио други жути картон.

Подсетимо, пре тачно годину дана, 19. октобра 2018. годне, Ајнтрахт из Франкфурта је савладао Фортуну Дизелдорф са 7:1, а чак пет голова је постигао Лука Јовић.

Овим поразом Реал је изгубио вођство на табели које је преузела Барселона захваљујући победи над Еибаром, коме нису помогле ни бравуре Марка Дмитровића на голу (више прочитајте ОВДЕ).

Погледајте како изгледа Александра Мендез, девојка која је умало украла срце Кристијана Роналда.

СА СВЕ ШАЈКАЧОМ НА ГЛАВИ: Овако је изгледао Марко Гобељић док је био дете (ФОТО)

СПЕКТАКЛ У ТОРИНУ: Навијачи Јувеа приредили НЕЗАБОРАВАН дочек Михајловићу! Ево ко му је први ПРИШАО!

ЗВЕЗДА ДЕСЕТКОВАНА! Томић у великом проблему пред Крку!

ПОСЛЕ ТРИЈУМФА У БАРУ: Шћепановић причао о здравственом стању Андрее Тринкијерија!

РЕКЛА ЈЕ "ДА": Венчали се Рафаел Надал и Ћиска! На свадби Шпанца уследила је ЈУРЊАВА, ево и због ЧЕГА!