VEĆ KUPIO NAVIJAČE: Pogledajte Boaćijev gol na debiju (VIDEO)

Srbija Danas/D.N.
Ričmond Boaći
Ričmond Boaći / Izvor: Srbija Danas

Crveno-beli pobedili rumunski tim sa 1:0.

Od našeg izveštača sa Kipra - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su i u drugoj pripremnoj utakmici na Kipru. Posle Šoprona, identičnim rezultatom (1:0) savladan je i rumunski drugoligaš Olimpija Satu Mare (više pročitajte OVDE). a jedini gol u drugom testu dao je Ričmond Boaći, u 15. minutu (na 2:00 snimka).

TREBALO MU JE SAMO 15 MINUTA: Boaći ODMAH zatresao MREŽU!

IDOL DELIJA NE OSTAVLJA DILEMU: OVO ga dodatno MOTIVIŠE (FOTO)

Novajlija u redovima Zvezde po dolasku na Kipar rekao je da se ne opterećuje brojem na leđima, a u duelu sa Rumunima nosio je "14". Zamenjen je u drugom poluvremenu, a na snimku možete i da pogledate kako se pozdravio sa (očigledno zadovoljnim) šefom stručnog štaba Miodragom Božovićem. Ako je suditi po prvom meču, Ganijac će biti veliko pojačanje za crveno-bele.

Novi test meč zakazan je za ponedeljak, a protivnik će da bude ekipa Arisa iz Limasola. Početak je zakazan za 13 časova, po srednjeevropskom vremenu.

RUMUNI SU PRETERALI: Noga fudbalera Zvezde OVAKO izgleda posle BRUTALNOG starta (VIDEO+FOTO)