BUNDESLIGA: Bajern rutinski, Nastasić TRAGIČAR (VIDEO+FOTO)

03.02.2018. 18:15
Matija Nastasić
Matija Nastasić / Izvor: Tanjug

Dvadeset prvo kolo.

Reprezentativac Srbije Matija Nastasić bio je tragičar Šalkea u porazu 1:2 kod kuće od Verdera, dok je Bajern i sa kombinovanim timom protutnjao kroz Majnc (2:0) i tako nastavio da grabi ka osvajanu titule prvaka Nemačke, šestoj uzastopnoj.

Krstajić u poseti Nemačkoj, sreo se sa starim poznanikom (FOTO)

STRAŠNA TRAGEDIJA! Poginula tri omladinca južnoameričkog velikana (FOTO)

Šalke je bio na putu ka pobedi kod kuće protiv Verdera, ali je meč preokrenulo isključenje Nastasića. Konopljanka je rano doveo Šalke u vođstvo i do finiša meča je delovalo da će klub iz Gelzenkirhena ostvariti pobedu. Ključan momenat meča viđen je u 78. minutu, kad je Nastasić zbog starta dobio drugi žuti karton. Samo minut kasnije, Verder je preko Maksa Kruzea iskoristio brojčanu nadmoć i poravnao rezultat, da bi u dubokoj nadoknadi Junuzović doneo veliko slavlje ekipi iz Bremena, koja je sa ova tri boda praktično obezbedila opstanak.

NAJVREDNIJI TROFEJ: Bivši igrač Crvene zvezde pored sebe ima pravu LEPOTICU!

Bajernu je bilo je dovoljno poluvreme da odradi posao protiv autsajdera iz Majnca. U 33. minutu, Frank Riberi je natrčao na odbijenu loptu, posle kornera, i doveo Bavarce u vođstvo, da bi u 44. Hame Rodrigez sjajno prihvatio centaršut Tolisoa i iz neposredne blizine volej udarcem postavio konačan rezultat. Zanimljivo je da je trener Bajerna Jup Hajnkes iz startne postave izostavio Roberta Levandovskog i Arjena Robena. Bajern posle sedme uzastopne bundesligaške pobede ima 53 boda, čak 18 više od drugoplasiranog Leverkuzena, koji je odigrao bez golova na gostovanju Frajburgu.

PAO DOGOVOR! Evropski VELIKAN dovodi zvezdu Totenhema! Suma od koje se VRTI u glavi!

KLADIONICE SE OGLASILE: Zvezda i Partizan teško mogu da prođu u četvrtfinale Lige Evrope