БУНДЕСЛИГА: Бајерн рутински, Настасић ТРАГИЧАР (ВИДЕО+ФОТО)

03.02.2018. 18:15
Matija Nastasić
Матија Настасић / Извор: Танјуг

Двадесет прво коло.

Репрезентативац Србије Матија Настасић био је трагичар Шалкеа у поразу 1:2 код куће од Вердера, док је Бајерн и са комбинованим тимом протутњао кроз Мајнц (2:0) и тако наставио да граби ка освајану титуле првака Немачке, шестој узастопној.

Крстајић у посети Немачкој, срео се са старим познаником (ФОТО)

СТРАШНА ТРАГЕДИЈА! Погинула три омладинца јужноамеричког великана (ФОТО)

Шалке је био на путу ка победи код куће против Вердера, али је меч преокренуло искључење Настасића. Конопљанка је рано довео Шалке у вођство и до финиша меча је деловало да ће клуб из Гелзенкирхена остварити победу. Кључан моменат меча виђен је у 78. минуту, кад је Настасић због старта добио други жути картон. Само минут касније, Вердер је преко Макса Крузеа искористио бројчану надмоћ и поравнао резултат, да би у дубокој надокнади Јунузовић донео велико славље екипи из Бремена, која је са ова три бода практично обезбедила опстанак.

НАЈВРЕДНИЈИ ТРОФЕЈ: Бивши играч Црвене звезде поред себе има праву ЛЕПОТИЦУ!

Бајерну је било је довољно полувреме да одради посао против аутсајдера из Мајнца. У 33. минуту, Франк Рибери је натрчао на одбијену лопту, после корнера, и довео Баварце у вођство, да би у 44. Хаме Родригез сјајно прихватио центаршут Толисоа и из непосредне близине волеј ударцем поставио коначан резултат. Занимљиво је да је тренер Бајерна Јуп Хајнкес из стартне поставе изоставио Роберта Левандовског и Арјена Робена. Бајерн после седме узастопне бундеслигашке победе има 53 бода, чак 18 више од другопласираног Леверкузена, који је одиграо без голова на гостовању Фрајбургу.

ПАО ДОГОВОР! Европски ВЕЛИКАН доводи звезду Тотенхема! Сума од које се ВРТИ у глави!

КЛАДИОНИЦЕ СЕ ОГЛАСИЛЕ: Звезда и Партизан тешко могу да прођу у четвртфинале Лиге Европе