24°C
29.04.2024.
117.1205
109.1422

BURNO NA ISTOKU: Duško Tošić DAO GOL, a sudija izvadio CRVENI! Vidite pogodak i start za isključenje (VIDEO)

01.11.2020. 21:58
Duško Tošić
Duško Tošić / Izvor: Foto: Youtube printscreen/WKL ChineseFootball

Ne štedi se...

Nekadašnji fudbalski reprezentativac Srbije i igrač Crvene zvezde, Duško Tošić, prešao je u nedelju put od heroja do tragičara utakmice. Njegov Gvangžu R&F je izgubio danas od Henana sa 3:2 (1:1), pa će morati da igra meč za 11. mesto u šampionatu Kine.

TEROR SMS-A: Golmane, gde ćeš? GOLČINA iz SLOBODNJAKA, pa ga je šokirao DRUGI srpski reprezentativac (VIDEO)

SRBIN I HRVAT SPASILI INTER: Majstorski slobodnjak Kolarova u 92. minutu! A tek NEŽNI LOB - genijalno... (VIDEO)

ANĐUŠIĆ PRIZNAO - ZVALA ME JE ZVEZDA: Otvoreno o želji crveno-belih da ga dovedu, a potom o POVRATKU u Partizan

U prvom okršaju ova dva tima u Gvangžuu, Henan je slavio sa 2:1. Zato je sada kao gost Tošićev tim morao da juri pobedu.

Tim na čijoj klupi sedi Đovani van Bronhorst je bio na dobrom putu da to i ostvari od 68. minuta, kada je Tošić glavom postigao gol za 2:1. Ovaj pogodak je postignut posle kornera, na asistenciju Miržejevskog.

Lu Žin je u 76. minutu izjednačio na 2:2, a Henan je u tom trenutku već imao igrača više, zato što je u 63. minutu Ji Teng dobio crveni karton.

Ipak, Gvangžu je bio u igri sve do 80. minuta, kada je Tošić bio neoprezan. Napravio je grub faul, dobio je drugi žuti karton i gosti su ostali sa dva igrača manje. Na kraju je samo Karanga overio pobedu Henana.

Gvangžu R&F će igrati protiv Dalijana za 11. mesto u konačnom poretku, dok će Henan odmeriti snage sa Tjanđin Tedom u borbi za 9. poziciju.

Pogledajte u sledećem snimku najzanimljivije detalje sa te utakmice (gol Tošića na 6:50, a start za isključenje na