БУРНО НА ИСТОКУ: Душко Тошић ДАО ГОЛ, а судија извадио ЦРВЕНИ! Видите погодак и старт за искључење (ВИДЕО)

01.11.2020. 21:58
Duško Tošić
Душко Тошић / Извор: Фото: Youtube printscreen/WKL ChineseFootball

Не штеди се...

Некадашњи фудбалски репрезентативац Србије и играч Црвене звезде, Душко Тошић, прешао је у недељу пут од хероја до трагичара утакмице. Његов Гвангжу R&F је изгубио данас од Хенана са 3:2 (1:1), па ће морати да игра меч за 11. место у шампионату Кине.

ТЕРОР СМС-А: Голмане, где ћеш? ГОЛЧИНА из СЛОБОДЊАКА, па га је шокирао ДРУГИ српски репрезентативац (ВИДЕО)

СРБИН И ХРВАТ СПАСИЛИ ИНТЕР: Мајсторски слободњак Коларова у 92. минуту! А тек НЕЖНИ ЛОБ - генијално... (ВИДЕО)

АНЂУШИЋ ПРИЗНАО - ЗВАЛА МЕ ЈЕ ЗВЕЗДА: Отворено о жељи црвено-белих да га доведу, а потом о ПОВРАТКУ у Партизан

У првом окршају ова два тима у Гвангжуу, Хенан је славио са 2:1. Зато је сада као гост Тошићев тим морао да јури победу.

Тим на чијој клупи седи Ђовани ван Бронхорст је био на добром путу да то и оствари од 68. минута, када је Тошић главом постигао гол за 2:1. Овај погодак је постигнут после корнера, на асистенцију Миржејевског.

Лу Жин је у 76. минуту изједначио на 2:2, а Хенан је у том тренутку већ имао играча више, зато што је у 63. минуту Ји Тенг добио црвени картон.

Ипак, Гвангжу је био у игри све до 80. минута, када је Тошић био неопрезан. Направио је груб фаул, добио је други жути картон и гости су остали са два играча мање. На крају је само Каранга оверио победу Хенана.

Гвангжу R&F ће играти против Далијана за 11. место у коначном поретку, док ће Хенан одмерити снаге са Тјанђин Тедом у борби за 9. позицију.

Погледајте у следећем снимку најзанимљивије детаље са те утакмице (гол Тошића на 6:50, а старт за искључење на