CRNO-BELI PREGAZILI INĐIJU: Sevnula BOMBA Zdjelara, Natho BLISTAO, Asanov meč karijere u Humskoj (VIDEO)

22.08.2020. 21:00
Asano
Asano / Izvor: MN Press

Partizan ubedljivo slavio.

Već na startu drugog poluvremena, Partizan je duplirao prednost protiv Inđije. Samo 180 sekundi u nastavku igre, bilo je dovoljno crno-belima da stignu do drugog pogotka, a nedugo potom i do trećeg.

Šta sve možeš u Srbiji za 1 euro?

PARTIZAN VODI: Natho POVRATAK obeležio golom iz PENALA (VIDEO)

TOME SE NIKO NIJE NADAO: Zbog OVOG transparenta kasnio je meč u Humskoj (FOTO)

Strelac drugog gola je u 48. minutu bio Takuma Asano, kome je to bio četvrti pogodak ove sezone.

Japanac je postao tako najbolji strelac u timu crno-belih, pošto je napadač Umar Sadik tri puta bio precizan u novom šampionatu.

Sjajnu akciju izveli su Natho i Asano, dupli pas Partizanovog tandema rezultirao je izlaskom japanskog fudbalera ispred golmana Inđije Prekovića, koga je rutinski savladao i povisio na 2:0.

Već u 59. minutu Parni valjak je stigao do trećeg pogotka. I to kakvog! Strelac je bio Saša Zdjelar, vezista crno-belih je "ispalio" projektil sa 30 metara od Prekovićevog gola i maestralno postigao pogodak, koji će bez dileme najozbiljnije konkurisati za najlepši u petom kolu Superlige Srbije.

Veliku nadmoć na terenu, Partizan je krunisao četvrtim golom u 65. minutu. Ponovo je Asano bio strelac, stigavši do petog gola u sezoni.

Raspoloženi Natho je poslao dubinsku loptu u šesnaesterac, koju je prihvatio Sadik, ali ga je Preković pročitao i kratko intervenisao, da bi na odbitak naleteo Japanac i postigao svoj drugi pogodak u ovom meču.

Meč karijere igra Takuma Asano u Humskoj. Krilo crno-belih i treći put je uspeo da zatrese mrežu Inđije, učinio je to ponovo i u 76. minutu.

Loptu je iskosa ubacio Đorđe Ivanović, napadač Bojan Matić je u šesnaestercu promašio loptu, na koju je naleteo Takuma Asano i treći put nadmudrio odbranu Sremaca.

GROBARI U EKSTAZI: Fudbalere Partizana u svlačionici zateklo SPECIJALNO iznenađenje! (VIDEO)

ŠOK U HUMSKOJ: Miletić na IZLAZNIM vratima Partizana - defanzivac se seli u Tursku ili Rusiju?

SAŠA ILIĆ OTKRIO: Hoću tamo da budem trener! Šta će na ovo reći Grobari

GROBARI ĆE ODLEPITI! TRINKIJERI SE MENJA KAKO VETAR DUVA: Više nije Jugosloven, sad je Italijan!

MIJAILOVIĆ ŽESTOKO ODGOVORIO: Čović me optužuje da sam "limar", a on...