ЦРНО-БЕЛИ ПРЕГАЗИЛИ ИНЂИЈУ: Севнула БОМБА Здјелара, Natho БЛИСТАО, Асанов меч каријере у Хумској (ВИДЕО)

22.08.2020. 21:00
Asano
Асано / Извор: МН Press

Партизан убедљиво славио.

Већ на старту другог полувремена, Партизан је дуплирао предност против Инђије. Само 180 секунди у наставку игре, било је довољно црно-белима да стигну до другог поготка, а недуго потом и до трећег.

Шта све можеш у Србији за 1 еуро?

ПАРТИЗАН ВОДИ: Natho ПОВРАТАК обележио голом из ПЕНАЛА (ВИДЕО)

ТОМЕ СЕ НИКО НИЈЕ НАДАО: Због ОВОГ транспарента каснио је меч у Хумској (ФОТО)

Стрелац другог гола је у 48. минуту био Такума Асано, коме је то био четврти погодак ове сезоне.

Јапанац је постао тако најбољи стрелац у тиму црно-белих, пошто је нападач Умар Садик три пута био прецизан у новом шампионату.

Сјајну акцију извели су Natho и Асано, дупли пас Партизановог тандема резултирао је изласком јапанског фудбалера испред голмана Инђије Прековића, кога је рутински савладао и повисио на 2:0.

Већ у 59. минуту Парни ваљак је стигао до трећег поготка. И то каквог! Стрелац је био Саша Здјелар, везиста црно-белих је "испалио" пројектил са 30 метара од Прековићевог гола и маестрално постигао погодак, који ће без дилеме најозбиљније конкурисати за најлепши у петом колу Суперлиге Србије.

Велику надмоћ на терену, Партизан је крунисао четвртим голом у 65. минуту. Поново је Асано био стрелац, стигавши до петог гола у сезони.

Расположени Natho је послао дубинску лопту у шеснаестерац, коју је прихватио Садик, али га је Прековић прочитао и кратко интервенисао, да би на одбитак налетео Јапанац и постигао свој други погодак у овом мечу.

Меч каријере игра Такума Асано у Хумској. Крило црно-белих и трећи пут је успео да затресе мрежу Инђије, учинио је то поново и у 76. минуту.

Лопту је искоса убацио Ђорђе Ивановић, нападач Бојан Матић је у шеснаестерцу промашио лопту, на коју је налетео Такума Асано и трећи пут надмудрио одбрану Сремаца.

ГРОБАРИ У ЕКСТАЗИ: Фудбалере Партизана у свлачионици затекло СПЕЦИЈАЛНО изненађење! (ВИДЕО)

ШОК У ХУМСКОЈ: Милетић на ИЗЛАЗНИМ вратима Партизана - дефанзивац се сели у Турску или Русију?

САША ИЛИЋ ОТКРИО: Хоћу тамо да будем тренер! Шта ће на ово рећи Гробари

ГРОБАРИ ЋЕ ОДЛЕПИТИ! ТРИНКИЈЕРИ СЕ МЕЊА КАКО ВЕТАР ДУВА: Више није Југословен, сад је Италијан!

МИЈАИЛОВИЋ ЖЕСТОКО ОДГОВОРИО: Човић ме оптужује да сам "лимар", а он...