DA LI JE PRAVEDAN CRVENI KARTON? Kanga isključen protiv Šerifa, navijači ga OVACIJAMA ISPRATILI (VIDEO)

Kanga / Izvor: Foto: Arena sport printscreen

Crvena zvezda se u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona na Marakani sastaje sa moldavskim Šerifom.

NOVA ULAGANJA U SRPSKI SPORT - MOZZART VELIKO LETNJE POJAČANJE ZA SUPERLIGAŠE

HOROR! METAK U GLAVU! Ubijen bivši fudbaler Ajaksa

DA LI ĆE SE UVREDITI IGRAČI ŠERIFA? Pogledajte transparent Delija! Direktnije NE MOŽE (FOTO)

U 33. minutu je sjajni kolumbijski internacionalac Kastanjeda iskoristio slobodan udarac i šutiravši u Borjanov ugao, gotovo po sredini gola, savladao Zvezdinog čuvara mreže. Taj gol pogledajte OVDE. Pred sam kraj prvog poluvremena Zvezda izjednačuje golom Dionija. Centrirao je Kanga, golman gostiju je promašio loptu prilikom boksovanja, potom se ona odbila od Žulijena i došla na nogu Dioniju kom nije bilo teško da pogodi praznu mrežu i donese 1:1 svom timu (OVDE).

U 58. minutu Gelor Kanga je dobio drugi žuti karton, samim tim i crveni. Na snimku možete videti njegov start, pa sami procenite da li je pravedno dosuđena kazna.

Navijači Crvene zvezde su ovacijama pozdravili Kangu kada je napuštao teren.

Prenos meča Crvene zvezde i Šerifa pratite OVDE.