26°C
29.04.2024.
117.1205
109.1422

ČUDO U KOPA LIBERTADORES: Vezista POVREĐEN igrao na poziciji GOLMANA čitavu utakmicu (VIDEO)

20.05.2021. 08:52
golman
golman / Izvor: Profimedia/ilustracija

Odlično se pokazao.

Razna nesvakidašnja dešavanja smo viđali na terenima ali ovako nešto još uvek nismo. River Plejt je u Kupu Libertadores savladao sa 2:1 Independijente Santa Fea i to zahvaljujući golmanu, odnosno veznom igraču.

MBAPE PO KO ZNA KOJI HEROJ PARIŽANA: PSŽ osvojio Kup Francuske!

BUFON SE OPRAŠTA TROFEJOM: Juventus osvojio Kup Italije, Kjeza heroj Stare dame (VIDEO)

ENGLEZI PIŠU: Terzić stiže u Totenhem (FOTO)

Naime, korona je napravila haos u argentinskom timu. Trener River Plejta imao je čak 20 igrača zaraženo koronom pred utakmicu protiv Santa Fea, a nije mogao da registruje nove fudbalere

Zaražena su bila sva četvorica golmana, pa je vezista Enco Perez stao pred gol, branio ceo meč i postao heroj.

Perez je Imao nekoliko sjajnih intervencija, komandovao je odbranom, kao pravi golman.

Nije na odmet pomenuti da je Perez branio povređen, pošto ima problem sa tetivama kolena.

Rezervisti River Plejta zaigrali sjajno i već u prvih sedam minuta u takmice postigli dva pogotka.

U 4. minutu mrežu zatresao Alvarez, a samo tri minuta kasnije i Angileri. Vezista Perez primio je gol samo u drugom poluvremenu kada ga je savladao Osorio.

Ono što daje još veći značaj ovoj pobedi je činjenica da je River na utakmicu došao sa tačno 11 fudbalera, a bez zamene jer su svi preostali bili pozitivni na koronu.