ЧУДО У КОПА ЛИБЕРТАДОРЕС: Везиста ПОВРЕЂЕН играо на позицији ГОЛМАНА читаву утакмицу (ВИДЕО)

20.05.2021. 08:52
golman
голман / Извор: Профимедиа/илустрација

Одлично се показао.

Разна несвакидашња дешавања смо виђали на теренима али овако нешто још увек нисмо. Ривер Плејт је у Купу Либертадорес савладао са 2:1 Индепендијенте Санта Феа и то захваљујући голману, односно везном играчу.

МБАПЕ ПО КО ЗНА КОЈИ ХЕРОЈ ПАРИЖАНА: ПСЖ освојио Куп Француске!

БУФОН СЕ ОПРАШТА ТРОФЕЈОМ: Јувентус освојио Куп Италије, Кјеза херој Старе даме (ВИДЕО)

ЕНГЛЕЗИ ПИШУ: Терзић стиже у Тотенхем (ФОТО)

Наиме, корона је направила хаос у аргентинском тиму. Тренер Ривер Плејта имао је чак 20 играча заражено короном пред утакмицу против Санта Феа, а није могао да региструје нове фудбалере

Заражена су била сва четворица голмана, па је везиста Енцо Перез стао пред гол, бранио цео меч и постао херој.

Перез је Имао неколико сјајних интервенција, командовао је одбраном, као прави голман.

Није на одмет поменути да је Перез бранио повређен, пошто има проблем са тетивама колена.

Резервисти Ривер Плејта заиграли сјајно и већ у првих седам минута у такмице постигли два поготка.

У 4. минуту мрежу затресао Алварез, а само три минута касније и Ангилери. Везиста Перез примио је гол само у другом полувремену када га је савладао Осорио.

Оно што даје још већи значај овој победи је чињеница да је Ривер на утакмицу дошао са тачно 11 фудбалера, а без замене јер су сви преостали били позитивни на корону.