15°C
01.05.2024.
117.1117
109.3684

DELIJE U TRANSU: Posle OVOG rezultata Kelna JASNO je šta Zvezdu ČEKA u Ligi Evrope! (VIDEO+FOTO)

09.09.2017. 17:26
fk-crvena-zvezda
fk-crvena-zvezda / Izvor: Srbija Danas / Saša Džambić

Odigran meč 3. kola Bundeslige.

Ukoliko će fudbalerima Crvene zvezde budućnost oko plasmana u narednu fazu Lige Evrope zavisiti od Kelna, izabranici Vladana Milojevića ima čemu da se nadaju. Ako se po jutru dan poznaje, Jarčevi su daleko od prepoznatljive igre, što svedoči njihov rezultat u 3. kolu Bundeslige.

TEŽAK UDARAC: Orlovi u mečevima odluke BEZ KLJUČNOG prvotimca (FOTO)

BRISEL GORI: Srpski OBRAČUN u Belgiji OBELEŽIO bivši igrač Zvezde! (VIDEO)

Rival crveno-belih u H grupi, poražen je na gostovanju Augzburgu (0:3), a domaćinu je trijumf het-trikom doneo Alfred Frinbogason. Kod prvog gola odlično je odreagovao glavom posle centaršuta Maksa u 22. minutu i savladao odbranu Jarčeva, da bi prednost duplirao 10 minuta kasnije, udarcem sa bele tačke. U poslednjim sekundama ponovo je pogodio za konačnih 3:0.

Keln je igrao u sastavu (4-4-2): Horn, Klunter (od 73. Girasi), Sorensen (od 46. Mere), Hajnc, Hektor, Coler, Hoger, Leman, Bitenkur, Kordoba, Osako.

Jarčevi igraju očajno od starta sezone, u prethodna tri susreta nacionalnog prvenstva, doživeli su isti broj poraza, uz katastrofalnu gol-razliku 1:7. Sudeći po takvim podacima, tim sa Marakane ne bi smeo da strepi od Kelna, pred meč u Nemačkoj, koji je na programu u četvrtak 28. septembra.

Džon Kordoba
Džon Kordoba / Izvor: Profimedia

NIJE SAMO VASKE: Znate li ko je uz Velibora Vasovića JEDINI i igrao i bio trener Zvezde i Partizana (FOTO)

Posle tri vezana neupseha, igrači Kelna u narednom periodu biće očigledno fokusirani na opstanak u nemačkoj eliti, a manje obratiti pažnju na učinak u Evropi, što Crvenoj zvezdi daje mnogo veće šanse da izbori plasman u narednu fazu.