ДЕЛИЈЕ У ТРАНСУ: После ОВОГ резултата Келна ЈАСНО је шта Звезду ЧЕКА у Лиги Европе! (ВИДЕО+ФОТО)

09.09.2017. 17:26
fk-crvena-zvezda
фк-црвена-звезда / Извор: Србија Данас / Саша Џамбић

Одигран меч 3. кола Бундеслиге.

Уколико ће фудбалерима Црвене звезде будућност око пласмана у наредну фазу Лиге Европе зависити од Келна, изабраници Владана Милојевића има чему да се надају. Ако се по јутру дан познаје, Јарчеви су далеко од препознатљиве игре, што сведочи њихов резултат у 3. колу Бундеслиге.

ТЕЖАК УДАРАЦ: Орлови у мечевима одлуке БЕЗ КЉУЧНОГ првотимца (ФОТО)

БРИСЕЛ ГОРИ: Српски ОБРАЧУН у Белгији ОБЕЛЕЖИО бивши играч Звезде! (ВИДЕО)

Ривал црвено-белих у Х групи, поражен је на гостовању Аугзбургу (0:3), а домаћину је тријумф хет-триком донео Алфред Фринбогасон. Код првог гола одлично је одреаговао главом после центаршута Макса у 22. минуту и савладао одбрану Јарчева, да би предност дуплирао 10 минута касније, ударцем са беле тачке. У последњим секундама поново је погодио за коначних 3:0.

Келн је играо у саставу (4-4-2): Хорн, Клунтер (од 73. Гираси), Соренсен (од 46. Мере), Хајнц, Хектор, Цолер, Хогер, Леман, Битенкур, Кордоба, Осако.

Јарчеви играју очајно од старта сезоне, у претходна три сусрета националног првенства, доживели су исти број пораза, уз катастрофалну гол-разлику 1:7. Судећи по таквим подацима, тим са Маракане не би смео да стрепи од Келна, пред меч у Немачкој, који је на програму у четвртак 28. септембра.

Džon Kordoba
Џон Кордоба / Извор: Профимедиа

НИЈЕ САМО ВАСКЕ: Знате ли ко је уз Велибора Васовића ЈЕДИНИ и играо и био тренер Звезде и Партизана (ФОТО)

После три везана неупсеха, играчи Келна у наредном периоду биће очигледно фокусирани на опстанак у немачкој елити, а мање обратити пажњу на учинак у Европи, што Црвеној звезди даје много веће шансе да избори пласман у наредну фазу.