DERBI OPRAVDAO OČEKIVANJA: Pike spasio Barsu u završnici meča

04.02.2018. 18:52
Barselona
Barselona / Izvor: Profimedia

22. kolo.

Fudbaleri Barselone odigrala su kao gosti nerešeno (1:1) protiv Espanjola u 22. kolu LaLige. Teren na ovom meču je bio toliko natopljen vodom da je bilo veoma teško za igru, a na nekim delovima lopta da gotovo nije odskakala.

PRED MEČ PROTIV MEGE: Policija na VIŠE LOKACIJA po Beogradu presreće Grobare

PRIPREME U TURSKOJ: Džajić i Terzić gledali remi Zvezde (VIDEO)

U katalonskom derbiju domaći igrači došli su do prednosti golom Đerara Morena u 66. minutu. Garsija je centrirao, a Moreno glavom savladao Ter Štegena. Barselona je krenula sa žestokim napadima, a do gola izjednačenja stigli su u 82. minutu. Mesi je centrirao iz slobodnog udarca, a Pike glavom poslao loptu iza leđa golmana Espanjola.

Do kraja meča bilo je dosta tenzije na terenu, ali se rezultat nije menjao. Barselona je posle ovog remija prvoplasirana ekipa šampionata sa 58 bodova, dok je Espanjol 15. sa 25 bodova.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.