ДЕРБИ ОПРАВДАО ОЧЕКИВАЊА: Пике спасио Барсу у завршници меча

04.02.2018. 18:52
Barselona
Барселона / Извор: Профимедиа

22. коло.

Фудбалери Барселоне одиграла су као гости нерешено (1:1) против Еспањола у 22. колу ЛаЛиге. Терен на овом мечу је био толико натопљен водом да је било веома тешко за игру, а на неким деловима лопта да готово није одскакала.

ПРЕД МЕЧ ПРОТИВ МЕГЕ: Полиција на ВИШЕ ЛОКАЦИЈА по Београду пресреће Гробаре

ПРИПРЕМЕ У ТУРСКОЈ: Џајић и Терзић гледали реми Звезде (ВИДЕО)

У каталонском дербију домаћи играчи дошли су до предности голом Ђерара Морена у 66. минуту. Гарсија је центрирао, а Морено главом савладао Тер Штегена. Барселона је кренула са жестоким нападима, а до гола изједначења стигли су у 82. минуту. Меси је центрирао из слободног ударца, а Пике главом послао лопту иза леђа голмана Еспањола.

До краја меча било је доста тензије на терену, али се резултат није мењао. Барселона је после овог ремија првопласирана екипа шампионата са 58 бодова, док је Еспањол 15. са 25 бодова.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.