109.3752

DOVIĐENJA ELITO: Bornmut i Votford u Čempionšipu!

26.07.2020. 20:21
Povratak u niži rang.

Bornmut i Votford su imali šanse za opstanak u elitnom društvu pred početak ovog kola, ali im je za tako nešto bilo potrebno da Aston Vila izgubi. Umesto toga, Vila je odigrala nerešen meč sa Vest Hemom i tako poslala "Trešnjice" i "Stršljenove" u Čempionšip.

VELIKI USPEH ZA MATIĆA I DRUŽINU: Mančester junajted u Ligi šampiona!

SAVO GRMI O MILIONIMA: Sadik i Stevanović - transferi od 50.000.000, za svakog POJEDINAČNO

ZAŠTO NEMA STOJKETA? Savo progovorio o PRVOM golmanu Partizana i pecnuo Zvezdu poređenjem o problemima

Bornmut će itekako imati za čim da žali, oni su uspeli da u poslednjem kolu pobede Everton na "Gudison Parku" sa 3:1, ali se ispostavilo da se radi o "pirovoj pobedi", pošto su svakako ispali, dok je Votford poražen od Arsenala sa 3:2.

Počelo je sjajno za ekipu Edija Haua, Džošua King je doneo prednost u 13 minutu golom iz penala, a u 41 je izjednačio Moise Ken. Prednost gostima u poslednjem minutu prvog poluvremena donosi Dominik Solanke.

U drugom poluvremenu viđen je samo jedan gol, a strelac je bio Džunior Stanislac u 80. minutu.

U isto vreme, u Londonu, fudbaleri Arsenala su pobedili Votford i izbacili ih u Čempionšip. Podsetimo, "Stršljenovi" su nedavno otpustili trenera koji ih je doveo na korak od opstanka u ligi, a sada su završili u drugorazrednom takmičenju.

Izabranici Mikela Artete furioznu su počeli meč, nakon samo 33 minuta igre na semaforu je pisalo 3:0, a strelci su bili Pjer Emerik Obamajang u 5. (iz penala)  i 33. minutu i Kiran Tirni u 24. Za goste su pogađali Troj Dini u 43. sa bele tačke i Dani Velbek u 66.

Pogledajte kako izgleda Viki Odintcova, devojka Luisa Hamiltona.