DOVOLJAN I REMI PROTIV LALA: TSC u kvalifikacijama za Ligu šampiona

28.05.2023. 19:24
FK TSC
FK TSC / Izvor: MN Press

Čukarički ide u plej-of za Ligu Evrope.

Fudbaleri TSC-a i Vojvodine odigrali su večeras u Bačkoj Topoli bez pobednika, 1:1 u meču poslednjeg, 37. kola SLS.
TSC je poveo golom Luke Ilića u 66. iz penala, dok je bod Vojvodini doneo Nikola Čumić u 77. minutu. TSC je drugi na tabeli SLS sa 75 bodova i igraće u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, dok je Vojvodina peta sa 63. Klub iz Novog Sada igraće u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija.

ISPALA VEKA: Navijači utrčali u teren da proslave plasman u Bundesligu, pa se gorko pokajali... (VIDEO)

DOGOVORENO: Barselona dovodi pojačanje iz Premijer lige

LIVERPUL NEĆE IGRATI LIGU ŠAMPIONA, ALI ON HOĆE? Firmino na korak od transfera

Čukarički je u Beogradu savladao Radnički iz Kragujevca 2:1. Oba gola za Čukarički postigao je Luka Stojanović u 15. i 21. minutu. Jedini strelac za goste bio je Miloš Vidović u 18. minutu.

Čukarički je treći na tabeli sa 75 bodova, koliko ima i drugoplasirani TSC. Međutim, ekipa iz Bačke Topole je druga pošto je u regularnom delu sezone osvojila drugo mesto u SLS. Čukarički će igrati u plej-ofu za Ligu Evropa. Radnički je sezonu završio na osmom mestu sa 42 boda.