ДОВОЉАН И РЕМИ ПРОТИВ ЛАЛА: ТСЦ у квалификацијама за Лигу шампиона

28.05.2023. 19:24
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Чукарички иде у плеј-оф за Лигу Европе.

Фудбалери ТСЦ-а и Војводине одиграли су вечерас у Бачкој Тополи без победника, 1:1 у мечу последњег, 37. кола СЛС.
ТСЦ је повео голом Луке Илића у 66. из пенала, док је бод Војводини донео Никола Чумић у 77. минуту. ТСЦ је други на табели СЛС са 75 бодова и играће у трећем колу квалификација за Лигу шампиона, док је Војводина пета са 63. Клуб из Новог Сада играће у другом колу квалификација за Лигу конференција.

ИСПАЛА ВЕКА: Навијачи утрчали у терен да прославе пласман у Бундеслигу, па се горко покајали... (ВИДЕО)

ДОГОВОРЕНО: Барселона доводи појачање из Премијер лиге

ЛИВЕРПУЛ НЕЋЕ ИГРАТИ ЛИГУ ШАМПИОНА, АЛИ ОН ХОЋЕ? Фирмино на корак од трансфера

Чукарички је у Београду савладао Раднички из Крагујевца 2:1. Оба гола за Чукарички постигао је Лука Стојановић у 15. и 21. минуту. Једини стрелац за госте био је Милош Видовић у 18. минуту.

Чукарички је трећи на табели са 75 бодова, колико има и другопласирани ТСЦ. Међутим, екипа из Бачке Тополе је друга пошто је у регуларном делу сезоне освојила друго место у СЛС. Чукарички ће играти у плеј-офу за Лигу Европа. Раднички је сезону завршио на осмом месту са 42 бода.