FIRENCA GORELA ZBOG DUŠANA: Juventus nezasluženo slavio na Artemio Frankiju, Milenković bolji od Vlahovića

02.03.2022. 23:00
Dušan Vlahović, Nikola Milenković
Dušan Vlahović, Nikola Milenković / Izvor: Profimedia

Vrela atmosfera dočekala srpskog napadača.

Fudbaleri Juventusa savladali su Fiorentinu sa 1:0 (0:0) u prvom meču polufinala Kupa Italije na stadionu Artemio Franki.

JEZIVA KOREOGRAFIJA ZA VLAHOVIĆA: Navijači Fiorentine dočekali Srbina kao najvećeg neprijatelja, značenje poruke ledi krv u žilama (VIDEO+FOTO)

GROFU NE CVETAJU RUŽE: Arsenal ispao u kupu od drugoligaša

HRVAT OSTAJE U RUSIJI: Navodi o raskidu ugovora su besmislica i provokacija

Viola je dominirala na večerašnjem meču, posebno u prvom poluvremenu, Đakomo Bonaventura i Džordan Ikone nisu uspeli da zatresu mrežu golmana Matije Perina.

U nastavku susreta četa Maksa Alegrija nastavila je po starom, to je mogao da kazni pomenuti Ikone, ali stativa je bila saveznik gostiju iz Torina.

Juventus je napadao stihijski, svoju šansu Stara dama čekala je iz kontranapada, međutim, Nikola Milenković je bio fantastičan.

Srbin je perfektno komandovao poslednjom linijom Fioretnine, te je najzaslužniji za "uspavljivanje" Dušana Vlahovića.

I kada se očekivalo da se utakmica završi rezultatom 0:0, usledilo je pomračenje uma Lorenca Venutija. Huan Kvadrado je centrirao u 92. minutu, lopta pogađa 26-godišnjeg fudbalera i završava iza Pjetra Teraćana.

Revanš susret na programu je 20. aprila na Alijanc stadionu.

Najnovije vesti iz fudbala pročitajte OVDE.