ФИРЕНЦА ГОРЕЛА ЗБОГ ДУШАНА: Јувентус незаслужено славио на Артемио Франкију, Миленковић бољи од Влаховића

02.03.2022. 23:00
Dušan Vlahović, Nikola Milenković
Душан Влаховић, Никола Миленковић / Извор: Профимедиа

Врела атмосфера дочекала српског нападача.

Фудбалери Јувентуса савладали су Фиорентину са 1:0 (0:0) у првом мечу полуфинала Купа Италије на стадиону Артемио Франки.

ЈЕЗИВА КОРЕОГРАФИЈА ЗА ВЛАХОВИЋА: Навијачи Фиорентине дочекали Србина као највећег непријатеља, значење поруке леди крв у жилама (ВИДЕО ФОТО)

ГРОФУ НЕ ЦВЕТАЈУ РУЖЕ: Арсенал испао у купу од друголигаша

ХРВАТ ОСТАЈЕ У РУСИЈИ: Наводи о раскиду уговора су бесмислица и провокација

Виола је доминирала на вечерашњем мечу, посебно у првом полувремену, Ђакомо Бонавентура и Џордан Иконе нису успели да затресу мрежу голмана Матије Перина.

У наставку сусрета чета Макса Алегрија наставила је по старом, то је могао да казни поменути Иконе, али статива је била савезник гостију из Торина.

Јувентус је нападао стихијски, своју шансу Стара дама чекала је из контранапада, међутим, Никола Миленковић је био фантастичан.

Србин је перфектно командовао последњом линијом Фиоретнине, те је најзаслужнији за "успављивање" Душана Влаховића.

И када се очекивало да се утакмица заврши резултатом 0:0, уследило је помрачење ума Лоренца Венутија. Хуан Квадрадо је центрирао у 92. минуту, лопта погађа 26-годишњег фудбалера и завршава иза Пјетра Тераћана.

Реванш сусрет на програму је 20. априла на Алијанц стадиону.

Најновије вести из фудбала прочитајте ОВДЕ.