13°C
26.04.2024.
117.1527
109.2537

PIŠE SE KATAI - ČITA MAGIJA: 3 gola, 3 MAJSTORIJE! Akcija iz snova, LAŽNJAK u stilu Prosinečkog (VIDEO)

30.08.2020. 21:41
Aleksandar Katai
Aleksandar Katai / Izvor: Foto: TV Arena sport printscreen

Nakon pobeda u Evropi.

Šesto kolo Superlige Srbije. Crvena zvezda je ponovo domaćin, a na stadion "Rajko Mitić" u Beogradu gostuje ekipa TSC iz Bačke Palanke.

PETI OTKAZ U TRI DANA: Tumbaković ostao bez još jednog ADUTA, pred Rusiju i Tursku!

PREMOĆNO: Pogledajte šta dres Zvezde prekriva na Borjanu (FOTO)

NOVI ŠPIC U ZVEZDI? Stanković rešio MISTERIJU! Poznata i SUDBINA Pavkova!

Oba tima u meč ulaze posle pobeda u evropskim takmičenjima - Zvezda u kvalifikacijama za Ligu šampiona, a TSC u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

Domaćin je brzo poveo. U 20. minutu odlična akcija i dupli pas Aleksandra Kataija i Milana Gajića, a popularni "Magiko" je sproveo loptu u mrežu.

Uskoro još jedan gol Kataija. Igrao se 28. minut, Aleksandar je napravio odličan lažnjak, igrač TSC-a je proklizao, a onda je uz pomoć odbrambenog igrača od koga se odbila lopta savladao golmana sa ivice šesnaesterca.

A pred kraj prvog poluvremena (45+3) i treći pogodak. Het-trik za 3:0 na kraju prvog dela igre.