ПИШЕ СЕ КАТАИ - ЧИТА МАГИЈА: 3 гола, 3 МАЈСТОРИЈЕ! Акција из снова, ЛАЖЊАК у стилу Просинечког (ВИДЕО)

30.08.2020. 21:41
Aleksandar Katai
Александар Катаи / Извор: Фото: ТВ Арена спорт printscreen

Након победа у Европи.

Шесто коло Суперлиге Србије. Црвена звезда је поново домаћин, а на стадион "Рајко Митић" у Београду гостује екипа ТСЦ из Бачке Паланке.

ПЕТИ ОТКАЗ У ТРИ ДАНА: Тумбаковић остао без још једног АДУТА, пред Русију и Турску!

ПРЕМОЋНО: Погледајте шта дрес Звезде прекрива на Борјану (ФОТО)

НОВИ ШПИЦ У ЗВЕЗДИ? Станковић решио МИСТЕРИЈУ! Позната и СУДБИНА Павкова!

Оба тима у меч улазе после победа у европским такмичењима - Звезда у квалификацијама за Лигу шампиона, а ТСЦ у квалификацијама за Лигу Европе.

Домаћин је брзо повео. У 20. минуту одлична акција и дупли пас Александра Катаија и Милана Гајића, а популарни "Магико" је спровео лопту у мрежу.

Ускоро још један гол Катаија. Играо се 28. минут, Александар је направио одличан лажњак, играч ТСЦ-а је проклизао, а онда је уз помоћ одбрамбеног играча од кога се одбила лопта савладао голмана са ивице шеснаестерца.

А пред крај првог полувремена (45 3) и трећи погодак. Хет-трик за 3:0 на крају првог дела игре.