GOLEADA U PRVA DVA MEČA: Čak 10 puta se tresla mreža, viđen i nestvaran preokret

Kolo sa mnogo pogodaka.

U prva dva meča drugog dana drugog kola Lige šampiona, Atletiko Madrid i Šahtjor su slavili u neverovatnim okršajima.

(UŽIVO) LIGA ŠAMPIONA: Crvena zvezda - Jang Bojs 0:0

TRIBINE SE PUNE, ALI IMA JOŠ MESTA: Ovako izgleda Marakana pred početak meča Zvezde i Jang Bojsa (VIDEO)

Jorgandžije su na svom stadionu savladali Fejenord, nakon što su dva puta gubili. Na kraju je bilo 3:2 (2:2) i time je tim Dijega Simeonea preuzeo prvo mesto u grupi E.

Fejnord je poveo autogolom Ermosa, ali je ubrzo Morata poravnao.

Nisu se trgli Madriđani tada, pa su Holanđani opet poveli, ali su do poluvremena izabranici Dijega Simeona uspeli da izjednače, i to sjajnim golom Grizmana.

Heroj Atletika bio je Alvaro Morata koji je doneo pobedu Jorgandžijama od 3:2.

Atletiko sada ima četiri boda, a Fejenord je ostao na tri. U drugom meču ove grupe večeras se sastaju Seltik i Lacio.

U grupi H, Antverpen je imao sve u svojim rukama, vođstvo od 2:0 na poluvremenu, a doživeo je poraz od Šahtjora rezultatom 3:2.

Belgijanci su imali lepu prednost, no ukrajinski predstavnik se nije predavao. Muja i Balikviša su pogodili za Antverpen, a preokret su servirali Sikan sa dva gola i Rakicki.

Ukrajinci su osvojili prve bodove, dok su Belgijanci ostali na nuli. Večeras u ovoj grupi igraju Porto i Barselona.