ГОЛЕАДА У ПРВА ДВА МЕЧА: Чак 10 пута се тресла мрежа, виђен и нестваран преокрет

04.10.2023. 21:07
at
ат / Извор: Профимедиа

Коло са много погодака.

У прва два меча другог дана другог кола Лиге шампиона, Атлетико Мадрид и Шахтјор су славили у невероватним окршајима.

(УЖИВО) ЛИГА ШАМПИОНА: Црвена звезда - Јанг Бојс 0:0

ТРИБИНЕ СЕ ПУНЕ, АЛИ ИМА ЈОШ МЕСТА: Овако изгледа Маракана пред почетак меча Звезде и Јанг Бојса (ВИДЕО)

Јорганџије су на свом стадиону савладали Фејенорд, након што су два пута губили. На крају је било 3:2 (2:2) и тиме је тим Дијега Симеонеа преузео прво место у групи Е.

Фејнорд је повео аутоголом Ермоса, али је убрзо Мората поравнао.

Нису се тргли Мадриђани тада, па су Холанђани опет повели, али су до полувремена изабраници Дијега Симеона успели да изједначе, и то сјајним голом Гризмана.

Херој Атлетика био је Алваро Мората који је донео победу Јорганџијама од 3:2.

Атлетико сада има четири бода, а Фејенорд је остао на три. У другом мечу ове групе вечерас се састају Селтик и Лацио.

У групи Х, Антверпен је имао све у својим рукама, вођство од 2:0 на полувремену, а доживео је пораз од Шахтјора резултатом 3:2.

Белгијанци су имали лепу предност, но украјински представник се није предавао. Муја и Баликвиша су погодили за Антверпен, а преокрет су сервирали Сикан са два гола и Ракицки.

Украјинци су освојили прве бодове, док су Белгијанци остали на нули. Вечерас у овој групи играју Порто и Барселона.