HAOS U NICI: Čuvenog igrača gađali flašom, navijači uleteli na teren, trenera držali da se ne pobije (VIDEO)

23.08.2021. 09:49
Nica, Marsej
Nica, Marsej / Izvor: Reuters

Utakmica prekinuta i dosuđen službeni rezultat

Neverovatne scene viđene su na Alijanc Rivijeri kada je meč trećeg kola francuske Lige 1 između Nice i Olimpika iz Marseja prekinut u 75. minutu zbog ulaska navijača na teren.

REAL JEDVA DO BODA: Prava galerija golova u Valensiji i po nekoliko minuta za dva Srbina (VIDEO)

BLEKI UZALUD POGODIO: Murinjova Roma samlela Fjorentinu (VIDEO)

LUDILO U ITALIJI: Miha stigao do pobede posle revije crvenih kartona, Juve kiksnuo u Udinama

Domaćin je vodio minimalnim rezultatom od samog početka drugog poluvremena, pogotkom danskog reprezentativca Dolberga, a sukob se desio svega 15 minuta pre kraja susreta.

Naime, neko sa tribina je bacio flašicu sa vodom na francuskog fudbalera Dimitrija Pajea, koji je pogođen u leđa, te je u afektu odlučio da taj isti predmet vrati odakle je i došao.

Nastao je haos, navijači su uleteli na teren, a izbio je i konflikt, a obezbeđenje je pokušalo da zaustavi huligane koji su u velikom broju sišli da se fizički obračunaju sa fudbalerima iz Marseja.

Imun na dešavanja nije ostao ni trener Olimpika, Horhe Sampaoli, koji je besneo i želeo da prebije fudbalera Nice, pa je Argentnica moralo da drži nekoliko ljudi koliko je bio agresivan.

Usledila je pauza od sat vremena, posle koje su se na teren vratili samo domaći, dok gostujući igrači nisu želeli da rizikuju svoju bezbednost, te je po propozicijama Lige 1 pobeda dodeljena Nici (3:0).