21°C
27.04.2024.
117.1527
109.2537

KEJN SASVIM PRORADIO: Sa dva gola doneo trijumf Bajernu, a upisao se i Dion Drena Beljo (VIDEO)

27.08.2023. 19:38
Hari Kejn
Hari Kejn / Izvor: Reuters

Hrvat zanimljivog imena samo ublažio poraz.

Fudbaleri Bajerna opravdali su ulogu velikog favorita i u drugom kolu Bundeslige na "Alijanc areni" pobedili su ekipu Augsburga rezultatom 3:1.

AJMO, MILIVOJE... Prošlo je 20 godina od magične noći u Njukaslu! Dokumentarac probudio uspomene Grobarima (VIDEO)

RODRI REŠIO DRAMU: Šefild pao u spektakularnom meču!

POBEDIO ZVEZDU, PA CITIRAO VUJOŠEVIĆA Bivši strateg Partizana se oglasio o treneru Voždovca: "Drago mi je..."

Bavarci su posle silovitnog strata sezone i trijumfa na gostovanju Verderu (0:4) zabeležili i drugu pobedu i sa Union Berlinom, Bajerom, Volfsburgom i Frajburgom dele prvu poziciju sa maksimalnih šest bodova.

Ekipa Tomasa Tuhela nije oduševila, pogotovo nije blistala u prvom poluvremenu, iako je na odmor otišla sa dva gola razlike.

Domaći su poveli uz mnogo sreće, autogolom Feliksa Udokaija u 32. minutu, a osam minuta kasnije Hari Kejn je sa bele tačke postigao ukupno drugi pogodak u prvenstvu Nemačke (VIDEO).

Bajern je u nastavku utakmice dominirao, ali je još samo jednom, ponovo preko Kejna matirao protivničkog golmana Fina Damena. Kapiten engleske reprezentacije sjajno je reagovao i preciznim udarcem povisio na 3:0 (VIDEO).

Mogao je domaći tim i do ubedljivije pobede, a Kejn do het-trika, ali mreža Augzburga je mirovala.

Na drugoj strani počasni gol za goste postigao je hrvatski internacionalac Dion Drena Beljo u 86. minutu (VIDEO).

Bavarci u sledećem kolu gostuju u Menhengladbahu, a Augsburg dočekuje Bohum.