HIHON SLAVIO: Đurđević i Zvezdina ŽELJA srušili Fuenlabradu (VIDEO)

11.01.2021. 22:42
Uroš Đurđević
Uroš Đurđević / Izvor: Profimedia

Stigli su do četvrtog mesta.

Fudbaleri Sportinga savladali su na svom terenu sa 2:1 Fuenlabradu u meču 21. kola španske Segunde i stigli su do četvrtog mesta natabeli. Najzaslužniji za osvajanje bodova bio je Uroš Đurđević koji je postigao oba gola, a kod prvog mu je asistirao Nikola Čumić koji je zvanično igrač Olimpijakosa, ali i velika želja Crvene zvezde.

MEDIJI U ŠPANIJI PIŠU: Dmitrović u evropskom velikanu koji ga je dugo želeo (FOTO)

KVARTET NA MEDICINSKIM PREGLEDIMA: Partizan KOMPLERTIRA ekipu

ZVEZDAŠI RADUJTE SE, STANKOVIĆ POTVRDIO: Katai putuje u Tursku na drugi deo priprema

Kod prvog gola (26. minut) Čumić je bio nesebičan, a Đurđeviću nije bilo teško da pogodi iz vrlo izgledne situacije (to možete videti ovde).

Uroš je u 53. minutu duplirao prednost, a gosti su uspeli dva minuta kasnije samo da smanje razliku i to preko Aleksa Mule koji nije uspeo iz penala da postigne gol, ali na odbigtak je uspeo da zatrese mrežu.

Pogledajte kako izgleda Larsa Pipen, bivša supruga Skotija Pipena.