ХИХОН СЛАВИО: Ђурђевић и Звездина ЖЕЉА срушили Фуенлабраду (ВИДЕО)

11.01.2021. 22:42
Uroš Đurđević
Урош Ђурђевић / Извор: Профимедиа

Стигли су до четвртог места.

Фудбалери Спортинга савладали су на свом терену са 2:1 Фуенлабраду у мечу 21. кола шпанске Сегунде и стигли су до четвртог места натабели. Најзаслужнији за освајање бодова био је Урош Ђурђевић који је постигао оба гола, а код првог му је асистирао Никола Чумић који је званично играч Олимпијакоса, али и велика жеља Црвене звезде.

МЕДИЈИ У ШПАНИЈИ ПИШУ: Дмитровић у европском великану који га је дуго желео (ФОТО)

КВАРТЕТ НА МЕДИЦИНСКИМ ПРЕГЛЕДИМА: Партизан КОМПЛЕРТИРА екипу

ЗВЕЗДАШИ РАДУЈТЕ СЕ, СТАНКОВИЋ ПОТВРДИО: Катаи путује у Турску на други део припрема

Код првог гола (26. минут) Чумић је био несебичан, а Ђурђевићу није било тешко да погоди из врло изгледне ситуације (то можете видети овде).

Урош је у 53. минуту дуплирао предност, а гости су успели два минута касније само да смање разлику и то преко Алекса Муле који није успео из пенала да постигне гол, али на одбигтак је успео да затресе мрежу.

Погледајте како изгледа Ларса Пипен, бивша супруга Скотија Пипена.