JUVENTUS VOLI KRVAVO ZARAĐENE MINIMALCE: Triler protiv Verone i trijumf za ČELO TABELE

28.10.2023. 22:47
Juventus
Juventus / Izvor: Reuters

Kakav meč.

Fudbaleri Juventusa savladali su Veronu u 10. kolu italijanske Serije A rezultatom 1:0 u meču koji je odlučen u dubokoj nadoknadi.

PRVO PA MUŠKO: Saša Ilić trijumfalno debitovao, njegov tim zabeležio prvu pobeduSaša Ilić

KO BI IZ IMT-A MOGAO DA POMOGNE ZVEZDI U LIGI ŠAMPIONA? Trener je izdvojio DVA igračaIMT - Crvena zvezda

"Pričao sam sa Krasoom pre meča..." Barak Bahar otkrio šta je rekao napadačuŽan Filip Kraso

"Pričao sam sa Krasoom pre meča..." Barak Bahar otkrio šta je rekao napadaču

Juventusu su poništena dva pogotka, oba puta je strelac bio Mojz Kin. U prvom poluvremenu zbog ofsajda, a početkom drugog zbog diskutabilnog faula u napadu.

Ipak, nebeski skok Milika u šestom minutu nadoknade, stativa, a onda je Kambijaso zakucao loptu u praznu mrežu za ogromno slavlje.

Filip Kostić je igrao 62 minuta, Dušan Vlahović ceo meč za Juve, dok je Darko Lazović sa druge strane ušao u 73. minutu.

Stara dama je ovom pobedom bar nakratko zasela na čelo tabele. Uz meč više imaju i bod više od Intera, a dva od Milana.