ЈУВЕНТУС ВОЛИ КРВАВО ЗАРАЂЕНЕ МИНИМАЛЦЕ: Трилер против Вероне и тријумф за ЧЕЛО ТАБЕЛЕ

28.10.2023. 22:47
Juventus
Јувентус / Извор: Реутерс

Какав меч.

Фудбалери Јувентуса савладали су Верону у 10. колу италијанске Серије А резултатом 1:0 у мечу који је одлучен у дубокој надокнади.

ПРВО ПА МУШКО: Саша Илић тријумфално дебитовао, његов тим забележио прву победуSaÅ¡a Ilić

ПРВО ПА МУШКО: Саша Илић тријумфално дебитовао, његов тим забележио прву победу

КО БИ ИЗ ИМТ-А МОГАО ДА ПОМОГНЕ ЗВЕЗДИ У ЛИГИ ШАМПИОНА? Тренер је издвојио ДВА играчаIMT - Crvena zvezda

"Причао сам са Красоом пре меча..." Барак Бахар открио шта је рекао нападачуŽan Filip Kraso

"Причао сам са Красоом пре меча..." Барак Бахар открио шта је рекао нападачу

Јувентусу су поништена два поготка, оба пута је стрелац био Мојз Кин. У првом полувремену због офсајда, а почетком другог због дискутабилног фаула у нападу.

Ипак, небески скок Милика у шестом минуту надокнаде, статива, а онда је Камбијасо закуцао лопту у празну мрежу за огромно славље.

Филип Костић је играо 62 минута, Душан Влаховић цео меч за Јуве, док је Дарко Лазовић са друге стране ушао у 73. минуту.

Стара дама је овом победом бар накратко засела на чело табеле. Уз меч више имају и бод више од Интера, а два од Милана.