KADETKINJE UBEDLJIVE: Srbija srušila Letoniju

27.11.2023. 16:49
Ženska kadetska fudbalska reprezentacija Srbije
Ženska kadetska fudbalska reprezentacija Srbije / Izvor: FOTO: FSS

Sledeći rival Andora.

U Sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije počeo je kvalifikacioni turnir kadetkinja za plasman na Evropsko prvenstvo. Srbija je kvalifikacije otvorila pobedom protiv Letonije. Pobedu je u prvom kolu upisao i Izrael protiv Andore.

BRITANCI PIŠU: Čelsi nudi 120 miliona evra Napoliju za OsimenaViktor Osimen

BRITANCI PIŠU: Čelsi nudi 120 miliona evra Napoliju za Osimena

TRENER PARTIZANA OPTIMISTA: Nadam se da ćemo omogućiti dolazak ekipa kao što su Barselona i Mančester siti Nenad Stojaković

NA OVAJ PROBLEM NIKO NIJE RAČUNAO: Evo na šta Zvezda mora da obrati pažnju protiv Jang BojsaBarak Bahar, FK Crvena zvezda

Srbija je u prvom meču prve faze kvalifikacija slavila protiv Letonije rezultatom 3:0.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, ali je drugi deo meča u potpunosti pripao izabranicama Aleksandra Petrovića.

Mrežu Letonije je načela Teodora Vasić u 53. minutu, a zatim su usledila dva brza gola u završnici. Na 2:0 je povisila Katarina Popov, a Vasić je drugim golom na meču, u 75. minutu, postavila konačan rezultat.

Izrael je bio veoma ubedljiv protiv Andore i pobedu je upisao rezultatom 7:0.

U drugom kolu, srpske kadetkinje će igrati protiv Andore (30. novembar, 14.30) a u trećem će rival biti Izrael (3. decembar, 13.00).