КАДЕТКИЊЕ УБЕДЉИВЕ: Србија срушила Летонију

27.11.2023. 16:49
Ženska kadetska fudbalska reprezentacija Srbije
Женска кадетска фудбалска репрезентација Србије / Извор: ФОТО: ФСС

Следећи ривал Андора.

У Спортском центру Фудбалског савеза Србије почео је квалификациони турнир кадеткиња за пласман на Европско првенство. Србија је квалификације отворила победом против Летоније. Победу је у првом колу уписао и Израел против Андоре.

БРИТАНЦИ ПИШУ: Челси нуди 120 милиона евра Наполију за ОсименаViktor Osimen

БРИТАНЦИ ПИШУ: Челси нуди 120 милиона евра Наполију за Осимена

ТРЕНЕР ПАРТИЗАНА ОПТИМИСТА: Надам се да ћемо омогућити долазак екипа као што су Барселона и Манчестер сити Nenad Stojaković

НА ОВАЈ ПРОБЛЕМ НИКО НИЈЕ РАЧУНАО: Ево на шта Звезда мора да обрати пажњу против Јанг БојсаBarak Bahar, FK Crvena zvezda

Србија је у првом мечу прве фазе квалификација славила против Летоније резултатом 3:0.

Није било голова у првом полувремену, али је други део меча у потпуности припао изабраницама Александра Петровића.

Мрежу Летоније је начела Теодора Васић у 53. минуту, а затим су уследила два брза гола у завршници. На 2:0 је повисила Катарина Попов, а Васић је другим голом на мечу, у 75. минуту, поставила коначан резултат.

Израел је био веома убедљив против Андоре и победу је уписао резултатом 7:0.

У другом колу, српске кадеткиње ће играти против Андоре (30. новембар, 14.30) а у трећем ће ривал бити Израел (3. децембар, 13.00).