KAKAV SPEKTAKL: Ibra "popio" CRVENI - Neroazuri srušili Rosonere

27.01.2021. 00:41
FK Inter
FK Inter / Izvor: Profimedia

Neviđena drama.

Večerašnji fudbalski spektakl odgledali smo u Italiji. Sjajan kraj četvrtfinalnog meča, koji je doneo mnogo uzbuđenja na terenu, a koji će se osim po plasmanu "neroazura" u polufinale pamtiti i po žestokom sukobu Zlatana Ibrahimovića i Romelua Lukakua.

VIRTUS NASTAVIO DA MELJE SVE PRED SOBOM: Budućnost demolirana u Bolonji, Teo podelio 10 asistencija

IMA NADE ZA PARTIZAN: Ovaj rezultat daje nadu crno-belima za Top 8!

MIHA ŽELI LJUBIMCA DELIJA: Zvezdin heroj se seli u Italiju - cena 1.500.000 evra (FOTO)

Vatreni derbi u Kupu Italije završen je pobedom Intera nad Milanom 2:1, golom Kristijana Eriksena u sedmom minutu nadoknade.

Inter je najpre od početka bio bolji, ali je Ibrahimović u 31. minutu pogodio za vođstvo Milana.

Prelomni trenutak utakmice dogodio se u 58. minutu kada je Ibrahimović dobio drugi žuti karton, pa je Inter dobio mogućnost da napada rasterećenije.

Dvadesetak minuta pre kraja Tomori, srušio je Barelu, a sudija Valeri nakon pregleda VAR snimka, pokazao na penal, koji je Lukaku pretvorio u izjednačenje.

Mnogo vremena je zatim izgubljeno zbog zamene sudija koji se povredio. Sudijska nadoknada je iznosila deset minuta, a u sedmom je Eriksen sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca doneo Interu veliku pobedu.