КАКАВ СПЕКТАКЛ: Ибра "попио" ЦРВЕНИ - Нероазури срушили Росонере

27.01.2021. 00:41
FK Inter
ФК Интер / Извор: Профимедиа

Невиђена драма.

Вечерашњи фудбалски спектакл одгледали смо у Италији. Сјајан крај четвртфиналног меча, који је донео много узбуђења на терену, а који ће се осим по пласману "нероазура" у полуфинале памтити и по жестоком сукобу Златана Ибрахимовића и Ромелуа Лукакуа.

ВИРТУС НАСТАВИО ДА МЕЉЕ СВЕ ПРЕД СОБОМ: Будућност демолирана у Болоњи, Тео поделио 10 асистенција

ИМА НАДЕ ЗА ПАРТИЗАН: Овај резултат даје наду црно-белима за Топ 8!

МИХА ЖЕЛИ ЉУБИМЦА ДЕЛИЈА: Звездин херој се сели у Италију - цена 1.500.000 евра (ФОТО)

Ватрени дерби у Купу Италије завршен је победом Интера над Миланом 2:1, голом Кристијана Ериксена у седмом минуту надокнаде.

Интер је најпре од почетка био бољи, али је Ибрахимовић у 31. минуту погодио за вођство Милана.

Преломни тренутак утакмице догодио се у 58. минуту када је Ибрахимовић добио други жути картон, па је Интер добио могућност да напада растерећеније.

Двадесетак минута пре краја Томори, срушио је Барелу, а судија Валери након прегледа ВАР снимка, показао на пенал, који је Лукаку претворио у изједначење.

Много времена је затим изгубљено због замене судија који се повредио. Судијска надокнада је износила десет минута, а у седмом је Ериксен сјајним поготком из слободног ударца донео Интеру велику победу.