KAKO ĆE SE MANČESTER OPORAVITI OD OVOGA? Old Traford ŠOKIRAN u završnici, Lalana je HEROJ Liverpula (VIDEO)

20.10.2019. 19:23
Markus Rašford
Markus Rašford / Izvor: Reuters

Bilo je baš uzbudljivo.

Fudbaleri Mančester Junajteda i Liverpula remizirali su 1:1(1:0) u devetom kolu Premijer lige. Domaći su vodili sve do same završnice, ali je Lalana pet minuta pre kraja doneo bod šampionu Evrope.

Meč je bio izuzetno napet, u više navrata je pregledana i VAR tehnologija, a na kraju je viđena podela bodova, kao možda i najrealniji rezultat s obzirom na viđeno na terenu.

OVO JE MNOGIMA PROMAKLO: Neverovatan učinak Sava MIloševića u odnosu na Đukića i Mirkovića

U PARTIZANU GA SE RADO SEĆAJU: Evo koji sudija će da deli pravdu na meču Totenhem - Crvena zvezda

DA LI I VAMA LIČE? Britanski mediji BRUJE, Bekamov sin se UŠEMIO sa PLJUNUTOM Viktorijom (FOTO)

Mančester je poveo u 36. minutu golom Markusa Rašforda koji je odlično reagovao na centaršut Džejmsa sa desnog boka.

Nova uzbuđenja viđena su u završnici prvog dela kada je sudija Etkinson poništio Redsima zbog igranja rukom Sadija Manea.

Drugi deo igre bio je dosta tvrđi. Rašford je imao priliku da udvostruči prednost Đavola, ali je posle dobrog solo prodora u 68. minutu šutirao tik pored stative. Robertson je bio asistent centaršutem sa leve strane, a lopta je prošla kroz celu odbranu Junajteda, pa ju je bivši igrač Sautemptona pokupio na drugoj stativi i rutinski smestio u mrežu.

Usledila je velika napetost u završnici, igralo se čak sedam minuta nadoknade vremena, ali su na kraju oba rivala iz velikog derbija odnela po bod. Ovim remijem, Liverpul se "odlepio" na šest poena viša u odnosu na Građane na čelu tabele, dok je Mančester Junajted ostao na 13. poziciji premijerligaškog karavana sa tek deset osvojenih bodova.

Pogledajte kako izgleda Džesika Aidi, devojka veziste PSŽ-a Marka Veratija

Ruski spasioci
Ruski spasioci / Izvor: Profimedia

NOVAK SE VRATIO KUĆI: Odmah se na meču POJAVIO u Zvezdinom dresu (FOTO)

ATP ANTVERPEN: Marej i Vavrinka odigrali MARATONSKO finale! Ovo nije viđeno dve i po godine (VIDEO)

ŠAPOVALOV MU SRUŠIO SNOVE: Posle poraza u Stokholmu Krajinović se obratio EMOTIVNOM porukom na srpskom

DANAS JE PRVI STRELAC SUPERLIGE: Starlete su mu SLABA TAČKA, nožem je NASRNUO na Soraju, PRETI mu robija (VIDEO)

ATP MOSKVA: Rubljev UZEO drugi trofej u karijeri! Kao i u Umagu zanimljivost prati njegovu pobedu