KAKVA RAKETA: Evrogol bivšeg reprezentativca Srbije za trijumf Sasuola (VIDEO)

25.10.2019. 22:47
Gol Filipa Đuričića
Gol Filipa Đuričića / Izvor: Foto: Dailymotion Printscreen

Odlučio pobednika u Veroni.

Bivši reprezentativac Srbije Filip Đuričić postigao je vrlo efektan gol u prvoj utakmici devetog kola Serije A.

TUMBAKOVIĆ PONOVO O JOVIĆU: Želim da razgovaram sa njim...

DA LI JE PARTIZAN OŠTEĆEN ZA PENAL? Oglasio se sudijski ekspert i OTKLONIO sve dileme (VIDEO)

PREMINULA LEGENDA BIVŠE JUGE: Bio je majstor za slobodnjake i veran samo jednom klubu

Đuričićev Sasuolo je gostovao u Veroni istoimenom timu, a ofanzivni vezista je pogodio mrežu domaćina u 50. minutu za pobedu rezultatom 1:0 (0:0).

Filip Đuričić
Filip Đuričić / Izvor: MN Press

Srbin je primio loptu na oko 20 metara od gola i onda poslao raketu u dalji ugao. Bio je ovo drugi pogodak Đuričića u tekućoj sezoni, a 12 minuta posle gola je napustio teren. Sa druge strane, u timu Verone ceo meč je odigrao Darko Lazović.

Pogledajte slike Andree Sasu, devojke Andree Janonea.

ATP BAZEL: Krajinović namučio Cicipasa, ali ništa od duela sa Federerom

ŠPANAC ZAKUVAO: Evo kako izgleda tabela Lige Evrope posle poraza crno-belih od Mančestera (FOTO)

ISKREN KAO I UVEK: Den Tana bez dlake na jeziku o Zvezdi i Partizanu! Ove priče, do sada, niste čuli...

KAD IZBEGNEŠ FEDERERA, A IMAŠ PAKLEN ŽREB: Ovo je Novakov put do titule u Parizu

PRIČA SE, PRIČA SE: Na meti Zvezde LEGENDA jugoslovenske košarke (FOTO)